De nationale ranglijst

Kies een jaar:

bijgewerkt tot en met 7 mei 2017


De nationale ranglijst wordt bepaald door het hoogst behaalde aantal Sinclair-punten bij:
  • wedstrijden van de bond
  • IWF-wedstrijden in het buitenland, waarbij de officile uitslagen aan de NOGB zijn gestuurd

VROUWEN

# naam club Sinclair gehaald bij
1 Monique Kleinstapel Gewichthefacademie Waalsport 207,95 EK Senioren 2017
2 Evita Talahatu Sportquest 202,13 EK Senioren 2017
3 Sanne Bijleveld Unscared Weightlifting 195,53 Team competitie, 2017 1-71
4 Tosca Mulder Keistad 188,23 Team competitie, 2017 1-72
5 Sophie Matthijs Keistad 177,97 Team competitie, 2017 1-74
6 Wendy Souw Dutch Strength 177,58 Team competitie, 2017 1-72
7 Charissa Wijnands rechtstreeks 175,95 Open Dutch Championships
8 Bianca Oostveen Gewichtheffen Utrecht 173,01 Team competitie, 2017 1-72
9 Iris Groeneveld Unscared Weightlifting 166,96 Team competitie, 2017 1-71
10 Esra Ayaz Keistad 163,69 Team competitie, 2017 1-74
11 Ceclily Sadowski Unscared Weightlifting 162,55 Team competitie, 2017 1-71
12 Gwenny Loman Impact SA - Breda 151,01 Open Dutch Championships
13 Adela Pijcke Dutch Strength 148,91 Open Dutch Championships
14 Marcha van Glaanen Weijgel Keistad 148,24 Open Dutch Championships
15 Charlotte Gerrits USC Gewichtheffen 146,09 Team competitie, 2017 1-71
16 Eske Dost Dutch Strength 136,53 Team competitie, 2017 1-72
17 Michelle v.d. Wurff Dutch Strength 136,53 Team competitie, 2017 1-72
18 Kim Schouten Keistad 127,36 Team competitie, 2017 1-74
19 Joy Gonnissen Dutch Strength 125,70 NK Jeugd, Junioren, -23
20 Dikla Vrolijk North West Weightlifting 125,33 Open Dutch Championships
21 Valery Janse rechtstreeks 117,17 Open Dutch Championships
22 Emy Wijker Dutch Strength 112,23 Open Dutch Championships
23 Maria Berendsen Gewichthefacademie Waalsport 104,22 Open Dutch Championships
24 Desiree Hof Dutch Strength 104,06 Team competitie, 2017 1-72
25 Carmen Kloosterman Keistad 91,01 Team competitie, 2017 1-74

MANNEN

# naam club Sinclair gehaald bij
1 Karen Tovmasjan Leef! Gewichthefclub 336,33 Team competitie, 2017 1-73
2 Robert van den Hof Team We Lift 326,57 NK Jeugd, Junioren, -23
3 Janko Franjic Impact SA - Breda 326,41 Team competitie, 2017 1-74
4 Derenik Ghazaryan Leef! Gewichthefclub 306,80 Team competitie, 2017 1-73
5 Enzo Kuworge Gewichthefacademie Waalsport 298,29 IWF Youth World Championships 2017
6 Jeremia Kortmann Impact SA - Breda 294,20 Team competitie, 2017 1-74
7 Douwe Zantinge rechtstreeks 290,51 NK Jeugd, Junioren, -23
8 Randolf van Gelderen rechtstreeks 289,80 Team competitie, 2017 1-71
9 Alexander Vermetten Extreme SA - Tilburg 281,70 NK Jeugd, Junioren, -23
10 Tom de Hoop W.I.K. Veldhoven 279,40 NK Jeugd, Junioren, -23
11 Olle Overbosch Dutch Strength 274,68 Team competitie, 2017 1-71
12 Teun Bruijnen Sportquest 272,80 NK Jeugd, Junioren, -23
13 Jesset Zwevering Weightlifting Rotterdam 272,17 Open Dutch Championships
14 Robert Taylor Gewichthefacademie Waalsport 270,21 Team competitie, 2017 1-73
15 Yush Lam USC Gewichtheffen 261,93 Team competitie, 2017 1-72
16 Jafar Dijks Staal en Kracht 254,50 Team competitie, 2017 1-71
17 Alex Stojkovic Gewichthefacademie Waalsport 253,39 Team competitie, 2017 1-73
18 Sjoerd Hofman Gewichtheffen Utrecht 253,31 Open Dutch Championships
19 Theodoros Charalampidis Keistad 251,62 Team competitie, 2017 1-73
20 Ike Verkroost Team We Lift 248,71 Team competitie, 2017 1-74
21 Colin de Jong Impact SA - Breda 247,53 Open Dutch Championships
22 Coen van Tilburg USC Gewichtheffen 243,13 NK Jeugd, Junioren, -23
23 Hans van Zalen Sportquest 241,85 Team competitie, 2017 1-72
24 David Asrian Keistad 230,41 Team competitie, 2017 1-73
25 Guido Ansem Weightlifting Rotterdam 228,59 NK Jeugd, Junioren, -23
26 Sander Aelberts Crossfit Nijmegen 228,42 Team competitie, 2017 1-74
27 Jeen Mulder Crossfit Willemsoord 228,19 NK Jeugd, Junioren, -23
28 Roel de Gouw Gewichtheffen Utrecht 224,92 Team competitie, 2017 1-72
29 Sam Halligan Dutch Strength 222,64 Team competitie, 2017 1-71
30 Rick van de Kamp Keistad 217,80 Team competitie, 2017 1-73
31 Fabio Lai Unscared Weightlifting 217,03 Team competitie, 2017 1-74
32 Stephen van Gils rechtstreeks 216,60 Open Dutch Championships
33 Robin van Zanten rechtstreeks 213,49 Open Dutch Championships
34 Kevin Widdershoven L.K.V. De Spartaan 210,96 Open Dutch Championships
35 Merlijn Mulder Keistad 209,54 Open Dutch Championships
36 Emirhan Bayrak USC Gewichtheffen 209,36 Team competitie, 2017 1-72
37 Ronald Tjon-Kon-Fat Dutch Strength 208,75 Team competitie, 2017 1-71
38 Tom Bruijnen Sportquest 200,13 Open Dutch Championships
39 Jordey Meeuwsen Gewichthefacademie Waalsport 199,99 Team competitie, 2017 1-73
40 Alex Alvarez Perez USC Gewichtheffen 194,99 Team competitie, 2017 1-72
41 Iwan Beerthuizen USC Gewichtheffen 190,79 Open Dutch Championships
42 Henri Leegstra rechtstreeks 186,82 NK Jeugd, Junioren, -23
43 Dirk van de Poel USC Gewichtheffen 179,54 Team competitie, 2017 1-71
44 Donny Grimminck Dutch Strength 177,02 Open Dutch Championships
45 Nicola Virgano USC Gewichtheffen 157,03 Team competitie, 2017 1-71
46 Bart Witteveen USC Gewichtheffen 132,02 Team competitie, 2017 1-71
47 Henk van Woerkom Gewichthefacademie Waalsport 120,49 Open Dutch Championships
48 Niek Faas rechtstreeks 117,60 Open Dutch Championships
49 Vincent van Battenburg Unscared Weightlifting 0,00 Team competitie, 2017 1-71

  Bekijk de Nationale Ranglijst in PDF


Dit overzicht is gebaseerd op de hoogst behaalde totalen in 2017. Er is geen rekening gehouden met de kwalificatieperiodes voor de kampioenschappen.

© 2013 Alexandra Faber